02156356608

09005776777

09005886888

 

توضیحات

تخفیف 20 درصدی کلیه محصولات به مناسبت روز پدر

فروشگاه های زنجیره ای پوشاک سایز بزرگ آپاچی تخفیف 20 درصدی به مناسبت روز پدر برای تمامی محصولات فروشگاه اعمال کرده است. تخفیف از 3 بهمن 1402 الی 5 بهمن 1402 می باشد.

انواع تخفیف‌های ويژه فروشگاه آپاچی

در زیر انواع تخفیفات ويژه فروشگاه سایز بزرگ آپاچی که در زمان های مختلفی اعمال می شود را ذکر می کنیم.

√تخفیف‌های فصلی: بسیاری از فروشگاه‌ها و برندهای پوشاک سایز بزرگ مردانه در فصل‌های مختلف سال تخفیفات ویژه‌ای ارائه می‌دهند. این تخفیفات معمولاً شامل تخفیف‌های زیادی بر روی محصولات انتخابی است و می‌توانند به‌طور قابل‌توجهی هزینه خرید را کاهش دهند.

√جشنواره پوشاک: برخی از فروشگاه‌ها و برندهای معروف پوشاک سایز بزرگ مردانه جشنواره‌های خاصی برگزار می‌کنند. در این جشنواره‌ها، محصولات با تخفیف‌های بسیار بالا و قیمت‌های ویژه عرضه می‌شوند. این رویدادها اغلب به مناسبت فصل‌های خاص، مانند جشنواره تابستانه یا جشنواره پاییزه، برگزار می‌شوند.

√رویدادهای آنلاین: با رونق خرید آنلاین، بسیاری از فروشگاه‌های پوشاک سایز بزرگ مردانه تخفیف‌ها و رویدادهای آنلاین را برگزار می‌کنند. این رویدادها شامل فروش فوق‌العاده، کد تخفیف‌های ویژه و ارائه محصولات انحصاری به مشتریان آنلاین است.

√تخفیف برای اعضای وفادار: برخی از برندهای پوشاک سایز بزرگ مردانه برنامه‌های ویژه‌ای برای اعضای وفادار خود دارند. این برنامه‌ها می‌توانند شامل تخفیف‌های اختصاصی، امتیازات خرید، هدایا و مزایای دیگر باشند که به مشتریان وفادار ارائه می‌شوند.

√رویدادهای روزهای خاص: در برخی از روزهای خاص، مانند روز مرد، روز پدر و روز تولد فروشگاه یا برند، تخفیفات ویژه‌ای برای پوشاک سایز بزرگ مردانه ارائه می‌شود. این تخفیفات می‌توانند به عنوان هدیه یا جشنی به مناسبت این روزهای خاص برای مشتریان عرضه شوند.

لازم به ذکر است که رویدادها و تخفیفات ممکن است بسته به فروشگاه یا برند متفاوت باشند و بهتر است به وب‌سایت یا کانال‌های ارتباطی فروشگاه مورد نظر مراجعه کنید تا از آخرین رویدادها و تخفیفات ویژه مطلع شوید.

حراج تابستانی انواع تی شرت و پیراهن

فروشگاه پوشاک آپاچی تخفیف ويژه ای برای انواع تی شرت ها در نظر گرفته است.تخفیفات ذکر شده از 15 تا 20 درصد می باشد.همچنین ارسال محصولات ذکر شده به محل رایگان می باشد.تخفیفات ذکر شده به شرح زیر می باشند.

تیشرت های یقه دار از 218 هزارتومان به 190 هزار تومان

تیشرت های یقه گرد از 218 و 190 هزار تومان به 170 هزار تومان

تخفیف ويژه پیراهن های هاوایی

فروشگاه سایز بزرگ آپاچی تخفیف ويژه ای برای پیراهن های هاوایی در نظر گرفته است.کلیه پیراهن های هاوایی که تا قبل از این با قیمت 245 هزارتومان به فروش می رسیدند با 55 هزار تومان تخفیف به قیمت 190 هزارتومان به فروش می رسند.

تخفیف ويژه محصولات به عنوان فرا رسیدن ماه محرم

فروشگاه سایز بزرگ آپاچی به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم پوشاک و لباس های جدید مناسب این ماه عرضه کرده است.این مجموعه مبلغ 10 تا 20 درصد تخفیف برای پوشاک ويژه محرم در نظر گرفته است.

____________________________________________________________________________________

 off for ramadan eve

صفحه محصولات دارای تخفیف فروشگاه آپاچی

برای مشاهده جدیدترین پوشاک دارای تخفیف دار به آدرس اینستاگرام ما bigapachi2@ مراجعه نمایید.

تخفیف عیدانه فروشگاه سایز بزرگ آپاچی

فروشگاه پوشاک سایز بزرگ آپاچی از تاریخ 99/12/18 الی 99/12/29   20 الی 35 درصد تخفیف برای کلیه پوشاک در نظر گرفته است.

off for day of mans

_______________________________________________________________________________________

شروع جشنواره ويژه زمستانی پوشاک سایز بزرگ آپاچی

سلام به دوستان و همراهان فروشگاه سایز بزرگ آپاچی

فروشگاه سایز بزرگ آپاچی مثل همیشه در کنار مشتریان عزیز و گرانقدر خود ایستاده است . ما در جشنواره فروش زمستانی محصولات با کلی تخفیف ويژه همراه شما عزیزان هستیم.

تمامی اجناس پوشاک زمستانی تا 20 درصد شامل تخفیف می باشند.تخفیفات هیچگونه محدودیت زمانی ندارند.تخفیفات ذکر شده شامل انواع بافت ها ،تک پوش ها،هودی ها فسویشرت و کاپشن می باشد.

برای مشاهده جزئیات بیشتر و دیدن کلیپ تصویری تخفیفات بر روب لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده کلیک تصویری تخفیفات جشنواره زمستانی آپاچی

 

_______________________________________________________________________________________

newyearsoff

____________________________________________________________________________________________

 

تخفیف ويژه سال نو میلادی

فروشگاه پوشاک سایز بزرگ آپاچی از تاریخ 2020/10/11 الی تاریخ 2020/10/21 به مدت 10 روز تخفیفهای ويژه ای برای کلیه محصولات خود در نظر گرفته است.تخفیفات از 10 تا 30 درصد می باشد.

 

________________________________________________________________________________________

 

 

off for yalda

___________________________________________________________________________________________________

تخفیف انواع تیشرت تا پایان شهریور 99

مجموعه پوشاک سایز بزرگ آپاچی تخفیفات ويژه ای برای تیشرت ها و پیراهن های آستین کوتاه تا پایان شهریور ماه 99 در نظر گرفته است.تخفیفات ذکر شده به منظور پایان فصل تابستان و شروع فصل پاییز می باشد .تخفیفات از 15 تا 30 درصد می باشد.همچنین این تخفیفات تنها تا پایان شهریورماه اعتبار دارند .با تخفیفات ذکر شده کلیه تیشرت ها با بیش از دوهزار طرح و رنگ مختلف با قیمت های حداکثر 70 و 80 هزارتومان به فروش می رسد.

تخفیف ويژه ماه محرم سال 99

فروشگاه پوشاک سایز بزرگ مردانه آپاچی  تخفیفات خاص و ويژه به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم برای مشتریان خود در نظر گرفته است .تخفیفات بر روی کلیه اجناس می باشد و از 10 تا 20 درصد برای کلیه اجناس متغییر می باشد.

تیشرت و پیراهن 10 درصد

شلوار 15 درصد

خرید بالای یک میلیون 20 درصد

____________________________________________________________________________________________________

 

امروز تاریخ 99/05/18 آخرین روز تخفیفات گسنرده پوشاک سایز بزرگ آپاچی به مناسبت عید غدیرخم می باشد.

_________________________________________________________________________

ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن عید قربان به اطلاع می رسانیم که تخفیفات درصدی از عید قربان تا عید غدیر خم  پایدار می باشد."تخفیفات سال 99"

تخفیفات شامل کلیه محصولات پوشاک سایز بزرگ آپاچی می باشد.ضمنن صرفا مشتریانی می توانند از این تخفیفات استفاده کنند که از اعضای پیج اینستاگرام

این مجموعه باشند.تخفیفات از عید قربان در تاریخ 99/05/10 شروع و تا تاریخ 99/05/18 مقارن با عید غدیر خم می باشد.

 

offپوش

________________________________________________________________________

 

نظرات (0)

نظری برای این محصول وجود ندارد.
یک نظر بنویسید
بدعالی