021-56356608

56346474

برای مشاهده جدیدترین پوشاک کلیک کنید

ارسال به کلیه نقاط کشور

افتتاح شعبه سوم پوشاک آپاچی

تحویل سریع با پیک بادپا یا اسنپ

 bigapachipagein instagram

bigapachii page in instagram

instagrampaheofbigapachi2

بنیانگذار پوشاک سایز بزرگ در ایران

 telegram farsgraphic1

 

تیشرت یقه گرد فقط ۱۹۵۰۰۰ تومان

صنایع پوشاک اهمیت زیادی در اقتصاد کشورها دارد. در زمان‌های رکود اقتصادی  که رشد اقتصادی بسیاری از کشورها تحت‌الشعاع قرار می‌گیرد، یک نقطه روشن وجود دارد - بازارهای صادرات. و بازار صادرات نساجی و پوشاک همواره در حال افزایش بوده است. با غلبه بر چالش‌های صنعت، نساجی یکی از صنایع جاافتاده در بازار رقابتی است. کشورها به دنبال صادرات نساجی و پوشاک برای مزایای متعدد هستند - تقویت اقتصاد محلی، ایالتی و فدرال، افزایش رقابت داخلی، تنوع بخشیدن و به دست آوردن سهم بازار جهانی.

در زیر 10 کشور صادرکننده برتر بر اساس ارزش صادراتی آن‌ها در سال 2018  درج‌شده است. بیایید به این کشورها بر اساس رتبه‌بندی آن‌ها از 10 تا 1 نگاه کنیم. .

10.اسپانیا: تولید ماشین‌آلات نساجی و نساجی یکی از بزرگ‌ترین صنایع در اسپانیا است. از ریسندگی، بافت لباس گرفته تا رنگرزی و تکمیل، انواع ماشین‌آلات را تولید می‌کنند. اسپانیا دهمین صادرکننده بزرگ باارزش 20.20 میلیارد دلار است. تجارت و آفرینش نساجی اسپانیا نیز آن را به منطقه‌ای برتر برای مد تبدیل کرده است.

9.هنگ‌کنگ: صنعت نساجی هنگ‌کنگ به دلیل پارچه‌های رنگ‌شده و چاپ‌شده خود مشهور است. همچنین، این کشور یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان نخ‌ریسی، جین بافی، بافتنی پانل به شکل بافتنی و بافندگی پنبه ریز است. هنگ‌کنگ باارزش صادراتی 20.43 میلیارد دلار، نهمین صادرکننده بزرگ منسوجات و پوشاک در جهان است. هنگ‌کنگ با تولیدکننده طراحی اصلی (ODM) و تولیدکننده تجهیزات اصلی (OEM) در حال حرکت به سمت بالا مقیاس ارزش بازار است که مطابق با خواسته‌های بازار داخلی و بین‌المللی است.

8.ایالات‌متحده آمریکا: ایالات‌متحده یک تولیدکننده و صادرکننده مواد خام نساجی، پارچه، نخ، پوشاک، اثاثیه منزل و سایر محصولات نساجی رقابتی جهانی است. ایالات‌متحده باارزش صادرات 27.14 میلیارد دلار، هشتمین صادرکننده بزرگ منسوجات است. قدرت نساجی ایالات‌متحده در پارچه‌های غیر بافته، تخصصی و صنعتی، منسوجات پزشکی و پوشاک محافظ نهفته است. همچنین، ایالات‌متحده ازنظر فنی در بخش نساجی و پوشاک بسیار پیشرفت کرده است که باعث می‌شود شرکت‌ها در بازار نساجی ایالات‌متحده سرمایه‌گذاری کنند.

7.ترکیه: صنعت نساجی و پوشاک ترکیه باقابلیت رعایت استانداردهای بالا و طیف وسیعی از محصولات، نقش مهمی در تجارت جهانی نساجی دارد. تولید و صادرات ترکیه در این صنعت از کالاهای باارزش افزوده پایین به اقلام تولیدی باارزش افزوده بالا و کالاهای مد روز تغییریافته است. ارزش صادرات صنعت نساجی ترکیه به ارزش 27.56 میلیارد دلار رسیده است. ترکیه با ظرفیت طراحی شگفت‌انگیز، راه‌حل‌های پیشرفته، ظرفیت تولید پویا و انعطاف‌پذیر، و نگرانی در مورد کیفیت، سلامت و محیط‌زیست، صنعت نساجی و پوشاک را شکوفا می‌کند.

6.ایتالیا: صنعت نساجی ایتالیا در دنیای پوشاک و مد پیشتاز است. ایتالیا طیف وسیعی از الیاف را با پنبه، کتان، ابریشم و پشم پوشش می‌دهد. صنعت نساجی ایتالیا باارزش صادرات 36.57 میلیارد دلار به‌شدت صادرات محور است. صنعت با فناوری‌های نوآورانه ساختار تولید محکم‌تری را نشان می‌دهد. نوآوری محصول ایتالیا به‌طور کامل بر عملکرد فنی پارچه‌ها و نخ‌ها متمرکز است تا زمینه‌های کاربرد را گسترش دهد. ایتالیا طیف وسیعی از پارچه E-Textile را با فناوری‌های جدید تولید می‌کند تا مزایایی را برای استفاده‌کننده فراهم کند.

5.هند :صنعت نساجی و پوشاک در هند یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان و صادرات جهان است. صنعت نساجی هند به‌طورکلی به دو بخش طبقه‌بندی می‌شود: اول، بخش غیر سازمان‌یافته شامل بافندگی، صنایع‌دستی است که در مقیاس کوچک با استفاده از ابزارها و روش‌های سنتی کار می‌کنند. دوم سازمان‌یافته است که از ماشین‌آلات و فن‌های مدرن مانند صرفه‌جویی در مقیاس استفاده می‌کند. هند با گردش مالی 37.11 میلیارد دلاری در رتبه پنجم کشورهای بزرگ قرار دارد. هند از فناوری فشرده برای تولید انبوه محصولات نساجی - ریسندگی، بافندگی، فرآوری و پوشاک استفاده می‌کند.

4.ویتنام: صنعت نساجی ویتنام به تولیدکنندگان و خریداران کمک کرده است تا زنجیره‌های تأمین خود را متنوع کنند، با پشتوانه هزینه‌های پایین نیروی کار و تمرکز صنعت بر تخصصی سازی، مدرن‌سازی و افزایش ارزش‌افزوده. ویتنام با گردش مالی 37.93 میلیارد دلاری، چهارمین صادرکننده برتر جهانی در نساجی و پوشاک است. تمرکز عمده این کشور بر تولید اقلام با رقابت‌پذیری بالا در بازار جهانی و بهبود زنجیره تأمین پوشاک و منسوجات است. مصرف نساجی و پوشاک ویتنام در بازار داخلی و جهانی نفوذ عمیق‌تری به بازار نساجی دارد.

3.بنگلادش: در دهه‌های اخیر، بنگلادش به‌عنوان یک نیروگاه برای تولید پوشاک ظاهرشده است. نقاط قوت این کشور هزینه کم نیروی کار و نیروی کار گسترده است. فناوری پیشرفته و محصولات باکیفیت بالا بسیاری از برندهای عمده خرده‌فروشی جهانی را به بنگلادش جذب کرده است. این کشور با گردش مالی 38.73 میلیارد دلاری یکی از صادرکنندگان پیشرو نساجی است. همچنین ظرفیت‌های بنگلادش که به برندهای جهانی کمک می‌کند تا از شفافیت و هماهنگی بیشتر در زنجیره تأمین خود اطمینان حاصل کنند. صنعت نساجی بنگلادش با سفارش عمده اقلام ارزش‌افزوده برندهای بزرگ جهانی به‌سرعت در حال رشد است.

2.آلمان: صنعت نساجی و پوشاک آلمان سابقه طولانی در تولید، نوآوری و انعطاف‌پذیری دارد. آلمان یکی از بزرگ‌ترین صادرکنندگان پوشاک بافتنی، الیاف دست‌ساز، نخ‌های مصنوعی و ماشین‌آلات باارزش صادرات 38.99 میلیارد دلار است. این کشور دومین صادرکننده بزرگ منسوجات در جهان است و به دلیل کیفیت بالای محصولات و لوازم جانبی منسوجات و پوشاک در جهان شناخته‌شده است. طی دهه‌های اخیر، این کشور تولیدات خود را برای حجم بالا کم‌هزینه به محصولات باکیفیت بالا تبدیل کرده است.

1.چین :صنعت نساجی چین با گردش مالی 266.41 میلیارد دلاری بزرگ‌ترین تولیدکننده و صادرکننده در جهان است. عوامل محرک این صنعت عبارت‌اند از: تولید کم‌هزینه، کیفیت مواد خام، ساختار صنعتی، ماشین‌آلات مدرن با فنّاوری بالا، توسعه برچسب و فرآیند کار در مصرف‌کننده داخلی و بازار جهانی. در چین، شش صنعت فرعی صنعت نساجی عبارت‌اند از پنبه، الیاف شیمیایی، نساجی پشمی و صنعت تکمیل رنگرزی، نساجی - صنعت تکمیلی چاپ و رنگرزی، نساجی کتانی، و نساجی ابریشم و صنعت تکمیل، تولید محصولات نساجی نهایی و همچنین بافتنی. و صنعت محصولات بافته‌شده.

 حجم تولید صنعت نساجی چین بیش از نیمی از بازار جهانی را به خود اختصاص داده است


آخرین محصولات

بهترین و جدیدترین برند پوشاک سایز بزرگ

برای دریافت لوکیشن فروشگاه سایز بزرگ آپاچی تنها کافیست نام فروشگاه ما را در گوگل مپ اسنپ یا بلد جستجو نمایید.

کلیه پوشاکی که در سایت ملاحظه می نمایید در رنگبندی و سایزهای مختلف در فروشگاه موجود می باشند .

در صورتی که لباس مورد نظر خود را از سایت انتخاب کرده اید نیاز به حضور فیزیکی در محل

ندارید و تنها یک تماس لباس مورد نظرتان در مقابل درب منزل تحویل می گردد.

طراح سایت

ساعت کاری

hideهمه روزه ------- 10صبح الی 22 شب

 

پاسخگویی 24 ساعته به سوالات

پاسخگویی 24 ساعته به مشتریان .

در صورت وجود هرگونه پرسشی می توانید سوال خود را از طریق صفحه  اینستاگرام ما مطرح کنید.

سوالات متداول

برای مشاهده سوالات متداول مشتریان و پاسخ های ما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول